develop own website

W RYTMIE KUBY

Wyrusz w muzyczną podróż po kraju, gdzie każdy jest młody, a muzyka porywa do tańca.  To świetny i pozytywny dokument, pełen kubańskich dźwięków i klimatu rodem z hawańskich klubów.


„W rytmie Kuby” opowiada historię słynnego nowoorleańskiego zespołu „Preservation Hall Jazz Band”, który odtwarza swoje muzyczne korzenie i odkrywa połączenie, które przebiega znacznie głębiej niż można to sobie wyobrazić.

Dołącz do zespołu, który przemierza Kubę w poszukiwaniu rodzimej muzyki. Muzyki, która przyczyniła się do powstania jazzu w Nowym Orleanie. Zobacz, jak spotkania z najbardziej kultowymi muzykami Kuby prowadzą do spontanicznej i uduchowionej współpracy.

„W rytmie Kuby” to triumf ludzkiego ducha. Używając muzycznego języka wzywa nas do tego, abyśmy zrozumieli, że wszyscy jesteśmy tacy sami. To muzyczny most  w świecie, w którym budowane są mury.  

„Usiądź i baw się dobrze”

Gary Goldstein, LOS ANGELES TIMES

„ZABAWNY, KAMERALNY & FASCYNUJĄCY! Wysoki nacisk na muzykę i dreszczyk emocji do okrycia”

Jeannette Catsoulis, NEW YORK TIMES


„Bardzo prawdopodobnie stanie się klasykiem gatunku dokumentów muzycznych; wypełnionym energią, uniesieniem i inspiracją”

Michael King, AUSTIN CHRONICLE

Muzyczna rozmowa eliminuje komplikacje – mówi jeden z muzyków w filmie, a „W rytmie Kuby” jest świadectwem tego stwierdzenia”

Adam Graham, DETROIT NEWS


„Nieważne czy jesteś fanem jazzu, czy nie. „W rytmie Kuby" współgra z każdym miłośnikiem muzyki."


Josh Terry , DESERET NEWS

„Wyprawa nie tylko dla miłośników nowoorleańskich i karaibskich rytmów. To wyprawa dla wszystkich miłośników muzyki”

James Verniere, BOSTON HERALD

„Kiedy gra muzyka, film swinguje radośnie i żywiołowo, przekraczając bariery językowe i kulturowe, zupełnie jakby były bibułą”

Jeannette Catsoulis, NEW YORK TIMES

ZWYCIĘSKIE RYTMY

"W rytmie Kuby" to laureat i uczestnik wielu filmowych festiwali. To film, który wybija zwycięskie rytmy.